“Herkesin sevdiği yumurta” Gordo, “merhaba” dedi!

Gordo Banner

“Herkesin sevdiği yumurta” Gordo,“merhaba” dedi!

İzmirli köklü yumurta üreticisi Tekinler Tarım’ın markası Gordo Yumurta, yeni yüzü ile “merhaba” dedi. 1983’te kurulan ve yıllık 100 milyon adetlik yumurta işleme kapasitesine ulaşan Tekinler Tarım, Asrın Pazarlama’nın geniş dağıtım ağıyla bugün İzmir’in önde gelen marketlerine Gordo Yumurta’yı “en kaliteli, taze ve ekonomik haliyle” sunmaya devam ediyor.

Tekinler Tarım’dan Efe Tekin, Gordo Yumurta’yı 6’lı, 10’lu, 15’li, 20’li, 30’lu Klasik ve 10’lu Freerange, Organik çeşitleriyle tüketicilere sunduklarını belirtirken 33 yıllık deneyime sahip bir firma olarak yeni bir markalaşma sürecine girdiklerini söyledi.

Gordo Yumurta’nın logosundan sloganına, ambalajlarından web sitesi ve broşürlerine değin yenilendiğini belirten Efe Tekin; yenilenen ambalaj tasarımlarıyla raflardaki yerini alan Gordo Yumurta’nın tüketiciler tarafından çok beğenildiğini belirtti. Tekin, “İşletmelerimize olduğu kadar, markamıza da yatırım yapmaya devam ediyoruz. İlanlarımız gazetelerde yayınlanmaya başladı. Duraklarda, açıkhava tv’lerde, sosyal medyada Gordo tüketicilerine sıcak bir ‘merhaba’ diyor. İnanıyoruz ki Gordo Yumurta, yenilenen yüzü ile daha tanınacak ve daha çok eve girmeyi başaracak. Sloganımızda da söylediğimiz gibi, Gordo’yu herkes sevecek” şeklinde konuştu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

?>