t1

Üretim

Çiftliğimiz, İzmir’in Kemalpaşa ilçesine bağlı Halilbeyli Köyü’nde 100.000 m2’lik alan üzerinde kurulu 9.000 m2’lik kapalı alana sahip. Kurucumuzun 1983 yılında, 1.000 adet tavuk alarak başladığı sofralık yumurta üretimi, bugünkü çiftliğimizde tam otomatik yumurta kafeslerinde gerçekleştiriliyor. Üstelik kümeslerimiz Hollanda teknolojisi ile donatılmış tamamı çevre denetimli kapalı kümeslerden oluşuyor. Kümeslerimizde elektrik, mekanik, elektronik kontrol sistemleri ve bilgisayar teknolojisi ile tasnifleme ve ambalajlama ünitelerinden otomatik olarak yararlanılıyor. Tavuklarımız özel yemlerle beslenirken yumurtaları da el değmeden toplanıp sınıflandırıldıktan sonra hijyenik şartlarda yine el değmeden özel ambalajlarında paketleniyor. Oradan da marketlere, bakkallara ve mutfaklarınıza ulaşıyor. Üstelik tüm bu üretim sürecinde de kümeslerimiz veteriner hekimlerimiz tarafından düzenli olarak kontrol ediliyor.

“Gordo, herkesin sevdiği o” diye boşuna söylemiyoruz. Çiftliğimizde yılda üretilen 100.000.000 adet sofralık yumurtanın tamamı iç pazara sunuluyor.

Çevre bilinci ve duyarlılığına büyük önem veren firmamız, tüm bu üretim süreci boyunca ekolojik ve biyolojik dengeyi koruyarak çevresel riskleri en aza indiriyor.